затегнувачите на ремените

Краток опис:

Точка Име: затегнувачите на ремените проект на производот: 8200048486, 11955-ED30A Тип: затегнувачите на ремените СОБРАНИЕТО MOQ: 1000 Банер Големина: За информации за производот, ве молиме љубезно се однесува на следнава табела за Тојота LU НЕ OEM за апликација модел / Спец ГОЛЕМИНА ТЕН-TY0001 16620-0W090 16620-0W091 16620-0W092 16620-0W093 16620-0D020 16620-0D021 VKM61014 534001610 APV2260 16620-22010 16620-22011 16620-22012 16620-22013 16620-22030 16620-22031 16620-22032 за Тојота Alits 1.8l 01-04 Auris Корола 1 ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Точка Име:   затегнувачите на ремените

  Проект на производот: 8200048486, 11955-ED30A

  Тип: затегнувачите на ремените СОБРАНИЕТО

  MOQ: 1000

  Банер Големина:

    1

  За информации за производот, ве молиме љубезно се однесува на следната табела

  Тојота

  LU НЕ OEM ЗА МОДЕЛ Примена / Спец ГОЛЕМИНА
  ТЕН-TY0001 16620-0W090

  16620-0W091

  16620-0W092

  16620-0W093

  16620-0D020

  16620-0D021

  VKM61014 

  534001610

  APV2260

  16.620-22.010

  16.620-22.011

  16.620-22.012

  16.620-22.013

  16.620-22.030

  16.620-22.031

  16.620-22.032 

  Тојота Alits 1.8l 01-04     

  Auris

  Corolla 1.4 / 1.6 / 1.8l 97-

  Рав-4 1.8l 00-06 Celica 1.8l 99-

  Авенсис 1.6 / 1.8l 97-03

  70x26mm
  ТЕН-TY0003 16620-0H020

  16620-0H021

  16620-0H030

  16.620-28.010

  16.620-28.011

  16.620-28.040

  16.620-28.041

  16.620-28.090

  16.620-28.090

  VKM 61052 

  Тојота Рав-4,2.4L, 13/08 70 × 33.5mm
  ТЕН-TY0006 16620-0C010

  16620-0C011

  16620-0C020

  16.620-75.010

  16.620-75.011

  16.620-75.020

  16.620-75.021

  16.620-75.030

  VKM61030 

  3842238486 

  EG-415

  Тојота Иновации, 2.0 / 2.7, 03-

  Такома, 2.7, 05-06

  ЛК Прадо, 2.7, 02-09

  70 × 33.5mm
  ТЕН-TY0007 16.620-27.020

  VKM61019  

  Тојота Coroll

  RAV4

   
  ТЕН-TY0008 16601-0V010 Тојота CAMRY2.5  
  ТЕН-TY0009 16620-0W025         Тојота CROWN 3.0  
  ТЕН-TY0013 16.620-31.011 Тојота Land Cruiser PRADO
  Hilux III пикап
  тундра
   

   

   

  1.Production Капацитет: 1000 парчиња месечно.

  2.Плаќањето Термин: T / T, Paypal, Western Union, пари Грам

   FPDF9925


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !