• banner1。2
  • banner3.9
  • banner2.9

Добредојдовте на Жеџијанг Kavoun Авто делови копродукции, Ltd (првично од Ningbo Hi-Tech зона Kavoun Пренос Делови копродукции, Ltd) Нашата компанија е професионална производител и извозник на машина управувано делови и трансмисиони ремени. По повеќе од десет години на развој, повеќе од десетина провинции и градови да се постави за снабдување на продажни места со професионални техничари и професионални продажбата тимови, и имаат силна техничка сила развој. Ние положено ISO9001: сертификат за систем за управување со квалитет 2000 и спроведува стандард TS16949 систем за управување со квалитет.

 

  • Добивање повеќе од една hundredpatens Добивање повеќе од една hundredpatens
  • Годишниот капацитет на производство од 200.000 единици Годишниот капацитет на производство од 200.000 единици
  • Доделена ISO9001: 2000 за сертификација Доделена ISO9001: 2000 за сертификација

ПРОИЗВОДИ ЦЕНТАР

KAVOUN

Сподели

Контактирајте не

Се чувствуваат слободни да не контактирате. Ние секогаш сме подготвени да ви помогне.

бесплатни ажурирања

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.