Авто пумпа за вода

Краток опис:

Точка Име: Автоматски проект пумпа за вода на производот: 83503407, 03L121011JX Тип: Обичните завиткани V појас, Долг животен век MOQ: 10000 Пумпа за вода: Телото на пумпа за вода е опремен со дупка пареа и дупка плачат, дупка пареа олеснува гас притисок успеваат преку лизгачка механичка заптивка 1. Материјал: HT150 / 200/250, QT450-10 / 500-7 / 600-3 2. Боја: сребрена, црна, вистинските бои 3.Production капацитет: 1000,000pcs месечно. 4.Payment Термин: T / T, Paypal, Western Union, пари Грам  


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Точка Име: Автоматски пумпа за вода

  Проект на производот: 83503407, 03L121011JX

  Тип: Обичните завиткани V појас, Долг животен век

  MOQ: 10000

  Пумпа за вода:

   1

  На телото на вода пумпа е опремена со дупка пареа и дупка плачете, дупка пареа ублажува притисокот на гасот успеваат преку механичка заптивка

  1. Материјал: HT150 / 200/250, QT450-10 / 500-7 / 600-3

  2. Боја: сребрена, црна, вистинските бои

  3.Production капацитет: 1000,000pcs месечно.

  4.Payment Термин: T / T, Paypal, Western Union, пари Грам

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !