автомобил бришачите

Краток опис:

Точка Име: Автомобил проект за бришење на производот: 96610029, CT 919 Тип: ексцентрик сечилото, автомобил бришач за универзален адаптер за бришење bladerubber рефил тркалаат MOQ: 10000 Големина: загреан делови за автомобили бришач стакло ексцентрик супер автомобил универзален модел Рамка материјал SPCC ладно валани листови рефил гума материјал во боја црна или accoding условот на купувачи Дебелина 1.2mm SPCC ладно валани листови electrodusting квалитет гума Одделение А гума завршна површина графит слој Безбедно SUSE tempreature заѕвони ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Точка Име: Автомобил бришачите

  Проект на производот: 96610029, CT 919

   Тип: Wiper Блејд, ексцентрик сечилото автомобил универзален адаптер за бришење bladerubber рефил тркалаат

  MOQ: 10000

  Големина: загреана делови за автомобили стакло ексцентрик супер автомобил ексцентрик сечилото универзален модел

  рамка материјал SPCC ладно валани лист
  рефил материјал  гума 
  боја црна или accoding условот на купувачи
  дебелина 1.2mm
  SPCC ладно валани лист electrodusting
  квалитет гума одделение А
  завршна површина гума графит слој
  Безбедно SUSE спектар tempreature -20 до 80
  Резервни Делови 2 парчиња на адаптери
  Погодно марки на автомобили универзална
  MOQ 1500pcs / големина
  пакување кориснички блистер пакување
  Животниот век  0.200.000-0.500.000 циклус

   1

   1. Материјал: Matural гума

  2. Боја: црна, 

  3. Примероци Време:

  (1) 7-10 дена, Ако сакате да се прилагодите на вашето лого.

  (2) 3-7 ден-за нашите постоечки примероци за референца.

  4.Production капацитет: 1000,00pcs месечно.

  5.Payment Термин: T / T, Paypal, Western Union, пари Грам

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !