Контактирајте не

Жеџијанг Kavoun Авто делови копродукции, ООД

адреса

No.118, Dingxiang патот, Hi-Tech зона, Ningbo Кина

Е-пошта

kavoun-autoparts@kavounautoparts.com

kavounbelt@163.com

телефон

0086 574 86174058

27665879

18094568413

13884497861

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне
Сабота 10ч 2 часот попладне за да се
Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !