Суровини работ V-појас

Краток опис:

Точка Име: суровини работ V-појас Производ ID: CT 908, AX, BX, CX, Вид: автомобилската V-појас, добра вентилатор топлина MOQ: 100000 Автомобилски V-појас Забелешка: За посебни спецификации или барања, корисниците може да преговара со нас и можеме да се обидеме да ги задоволиме вашите потреби. Модел Топ ширина Висина Ангел суровини работ појас РЕФ REC AV9.5 / 10 10 7.5 7.5 8 40 AV12.5 / 13 8,5 13 8,5 9 40 AV15 15 - - 9 40 AV17 17 9.5 9.5 11 40 AV22 22 - - 13 40 1. материјал: CR 2. Боја: црна, 3. Примероци Време: (1) 7-10 дена-Ако ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Точка Име: суровини работ V-појас

  Производ ID: CT 908, AX, BX, CX,

  Тип: Автомобилски V-појас, добра вентилатор топлина

  3

  MOQ: 100000

  Автомобилство V-појас 
  Забелешка: За посебни спецификации или барања, корисниците може да преговара со нас и можеме да се обидеме да ги задоволиме вашите потреби.
  модел Топ ширина Висина Ангел
  Суровини работ ремен РЕФ катастар на недвижности
  AV9.5 / 10 10 7.5 7.5 8 40
  AV12.5 / 13 13 8.5 8.5 9 40
  AV15 15 - - 9 40
  AV17 17 9.5 9.5 11 40
  AV22 22 - - 13 40

   

  1. Материјал: CR

  2. Боја: црна,

  3. Примероци Време:

  (1) 7-10 дена, Ако сакате да се прилагодите на вашето лого.

  (2) 3-7 ден-за нашите постоечки примероци за референца.

  4.Production капацитет: 1000,000pcs месечно.

  5.Payment Термин: T / T, Paypal, Western Union, пари Грам

  6430 (13AV1065Li)Суровини работ V-појас (расипување на V појас)

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !