• banner1。2
  • banner3.9
  • banner2.9

Mirë se vini në Zhejiang Kavoun Auto Parts Co, Ltd (fillimisht referuar Ningbo Hi-Tech Zone Kavoun Transmisionit Parts Co, Ltd) Kompania jonë është një prodhues dhe eksportues i makine shtyrë pjesëve dhe rripa transmetimit. Pas më shumë se dhjetë vjet të zhvillimit, më shumë se një duzinë provinca dhe qytete janë ngritur për furnizimin e shitjes shitore me teknikë profesionale dhe ekipe profesionale të shitjes, dhe të ketë forcë të fortë teknike të zhvillimit. Ne kaluar ISO9001: 2000 sistemit të menaxhimit të cilësisë certifikimit dhe zbatuar standardet e cilësisë TS16949 sistemit të menaxhimit.

 

  • Të marrë më shumë se një hundredpatens Të marrë më shumë se një hundredpatens
  • kapacitet prodhues vjetor prej 200000 njësive kapacitet prodhues vjetor prej 200000 njësive
  • Dhënë ISO9001: 2000 Certification Dhënë ISO9001: 2000 Certification

PRODUKTET CENTER

KAVOUN

pjesë

Na kontaktoni

Mos ngurroni të na kontaktoni. Ne jemi gjithmonë të gatshëm për t'ju ndihmuar.

pa pagesë Updates

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.