Rreth nesh

Mirë se vini në Zhejiang Kavoun Auto Parts Co, Ltd (fillimisht referuar Ningbo Hi-Tech Zone Kavoun Transmisionit Parts Co, Ltd)

Kompania jonë është një prodhues profesional dhe eksportues i makine shtyrë pjesëve dhe rripa transmetimit. Pas më shumë se dhjetë vjet të zhvillimit, më shumë se një duzinë provinca dhe qytete janë ngritur për furnizimin e shitjes shitore me teknikë profesionale dhe ekipe profesionale të shitjes, dhe të ketë forcë të fortë teknike të zhvillimit. Ne kaluar ISO9001: 2000 sistemit të menaxhimit të cilësisë certifikimit dhe zbatuar standardet e cilësisë TS16949 sistemit të menaxhimit.

Produktet kryesore të kompanisë janë "KAVOUN" dhe "XIAOHUOBAN" markë HNBR Timingbelt dhe CR Timingbelt, me dy anë gear rrip sinkron, rrip shpejtësi të ndryshueshme V, rrip V automobilave, rrip të kohës auto, rrip multi pykë, për të forcuar timon, rrip sinkron rrotë, rrota rrip, pompë, fshirëse, mbështjellë V-rrip, dhe pjesët tjera të transmetimit. Ajo është përdorur gjerësisht në automobil, mjet makine, tekstilit, duhanit, petrokimike, ushqim, mjetet elektrike, paketimin, pajisje shtëpiake elektrike, minierave, makineri inxhinierike dhe industri të tjera.

Produktet e kompanisë sonë janë karakterizuar nga teknologji të lartë, cilësi të lartë, me cilësi të mirë, rezistenca plakjes, rezistenca korrozioni, rezistencë të lartë temperaturë, pamja e bukur, të qëndrueshme dhe të qëndrueshme dhe kështu me radhë. Ne kemi marrë vlerësime të larta nga konsumatorët dhe të shitur në të gjithë botën.

Nga data e lindjes së saj, kompania jonë, respektimi në parim të "promovuar zhvillimin me shkencë dhe teknologji, duke marrë cilësinë si themelore dhe klientit qendër", zhvillon frymën e "këmbëngulje, risi dhe klasit të parë". Nëpërmjet inovacionit teknologjik, risi menaxhimin dhe kërkimin dhe zhvillimin e produkteve të lartë dhe të reja të teknologjisë, kompania vazhdimisht përmirëson përmbajtjen teknologjisë të produktit, dhe është për të kompanisë dhe të kompanisë. Konsumatorët të fitojë një të nesërme më të shkëlqyer.


WhatsApp Online Chat !