Poli v-rrip

Përshkrim i shkurtër:

Pika Emri: Poly v-rrip Product ID: 056109119A Lloji: EPDM Poly v-rrip, Jetë të gjatë shërbimi, rezistencë të lartë temperaturë, veshin-rezistonin. MOQ: 10000 ribbed rrip gome ribbed V si me paqe me të dy avantazhet e të dy sheshtë me butë, karakteristika të fuqishme dhe me Compact V, avantazhet lartë të performancës. Modelet e prodhimit Fabrika e gomës rripa V-ribbed, me avantazhet veshin, lodhje-rezistente, gjatë jetës. Lloji pykë nga pykë kënd Hou-të pykë një gjatësi pH pak 1.6 40 3 3-54 540-1 ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Pika Emri: Poly v-rrip

  ID Produkt: 056109119A

  Lloji: EPDM Poly v-rrip, Jetë të gjatë shërbimi, rezistencë të lartë temperaturë, veshin-rezistonin.

  1

  MOQ: 10000

  Ribbed rrip
  gome ribbed V si me paqe me të dy avantazhet e të dy sheshtë me butë, karakteristika të fuqishme dhe me Compact V, avantazhet lartë të performancës. Modelet e prodhimit Fabrika e gomës rripa V-ribbed, me avantazhet veshin, lodhje-rezistente, gjatë jetës.

  lloj Wedge nga kënd pykë Hou-të Pykë pak gjatësi
  PH 1.6 40 3 3-54 540-1270
  PJ 2.34 40 4 3-36 540-1880
  PK 3.56 40 4-6 23/03 600-2400
  PL 4.7 40 10 3-16 900-3000
  PM 9.4 40 17 3-8 1500-3000

  1. Materiali: EPDM

  2. Ngjyra: e zezë, 

  3. Mostrat Time:

  (1) 7-10 ditë-Nëse ju doni të rregulloje logon tuaj.

  (2) 3-7 ditë-për mostrat tona ekzistuese për referencë.

  4.Production Kapacitet: 1000,00pcs në muaj.

  5.Payment Termi: T / T, PayPal, WESTERN bashkim, PARA Gram

  8PK950PK 带PK 型 多楔带Poli v-rrip传动 多楔带多 楔 PK 带


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !