Raw Edge V-rrip

Përshkrim i shkurtër:

Pika Emri: Raw Edge V-rrip Product ID: CT 908, AX, BX, CX, Lloji: Automotive V-rrip, Good MOQ ngrohjes fan: 100000 Automotive V-rrip Shënim: Për specifika të veçanta ose kërkesat, konsumatorët mund të negociojë me ne dhe ne mund të përpiqemi për të përmbushur nevojat tuaja. Modeli Më gjerësi Lartësia Angel lëndë rrip buzë Ref REC AV9.5 / 10 10 7,5 7,5 8 40 AV12.5 / 13 13 8,5 8,5 9 40 AV15 15 - - 9 40 AV17 17 9,5 9,5 11 40 AV22 22 - - 13 40 1. materiali: CR 2. Ngjyra: e zezë, 3. Mostrat Koha: (1) 7-10 ditë-se ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Pika Emri: Raw Edge V-rrip

  ID produktit: CT 908, AX, BX, CX,

  Lloji: Automotive V-rrip, fan mirë të ngrohjes

  3

  MOQ: 100000

  Automotive V-rrip 
  Shënim: Për specifika të veçanta ose kërkesat, konsumatorët mund të negociojë me ne dhe ne mund të përpiqemi për të përmbushur nevojat tuaja.
  model Top width lartësi engjëll
  rrip Raw edge REF REC
  AV9.5 / 10 10 7.5 7.5 8 40
  AV12.5 / 13 13 8.5 8.5 9 40
  AV15 15 - - 9 40
  AV17 17 9.5 9.5 11 40
  AV22 22 - - 13 40

   

  1. Materiali: CR

  2. Ngjyra: e zezë,

  3. Mostrat Time:

  (1) 7-10 ditë-Nëse ju doni të rregulloje logon tuaj.

  (2) 3-7 ditë-për mostrat tona ekzistuese për referencë.

  4.Production Kapacitet: 1000,000pcs në muaj.

  5.Payment Termi: T / T, PayPal, WESTERN bashkim, PARA Gram

  6430 (13AV1065Li)Papërpunuara Edge V-rrip (dhëmb rrip V)

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !